Fysioshop

 

PSB BRACESNormale prijsincl. 20% korting
   
PSB polsbrace37,5030,00
PSB duimbrace30,0024,00
PSB enkelbrace 837,5030,00
PSB kniebrace72,5058,00
PSB patellabrace20,0016,00
PSB armbrace25,0020,00

Gelzolen

€17.75 per paar

Podologie

Tacco comfort

€12.75 per paar

Tacco hakje

€ 3.75 per stuk

Footlogic* casual

€ 19,75 per paar

Footlogic* comfort

€ 24,75 per paar

Footlogic* high heel

€ 14,75 per paar

 

De fysiotherapeut maakt veel gebruik van zogenaamde steun- en hulpmiddelen, zoals bandages, braces en kussens. Voor de leek is het vaak moeilijk om te bepalen of iets geschikt is om te gebruiken. Sommige van de producten die op ons vakgebied liggen, worden door ons uitgeprobeerd. Het meest bruikbare daarvan, zeker in relatie tot de prijs, wordt in ons assortiment opgenomen. Een aantal voorbeelden:

  • Diverse Orthopedische hoofdkussens

  • Rugkussens

  • Zwangerschapskussens

  • Lenden-steungordels

  • Bekkengordels (b.v. bij bekkeninstabiliteit)

  • Enkel-, knie- en andere gewrichtsbraces

  • RSI-braces

  • Halskragen (b.v. na whiplashletsel)

  • Warmte- en koudepakkingen

  • Diverse massageoliën en warmte smeersels

  • Schoenzooltjes, eventueel op maat gemaakt (Podologie)

  • TENS-apparatuur

  • Oefenmateriaal

De openingstijden zijn gelijk aan die van de praktijk:
 

Maandag:

 08:00-21:00

Dinsdag:

 08:00-21:00

Woensdag:

 08:00-18:00

Donderdag:

 08:00-20:30

Vrijdag:

 08:00-18.00